Preskočiť na obsah
MOST-ART
Otvoriť menu

Odborné a poradenské služby

MOST-ART spol. s r.o.

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Sídlo
Veľký Šariš
Od roku
2007
IČO
36 824 313

MOST-ART

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hlavná 22, 082 21 Veľký Šariš
Na trhu od
28. augusta 2007
IČO
36 824 313
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
15
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MOST-ART

Spoločnosť MOST-ART, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hlavná 22, 082 21 Veľký Šariš. Zapísaná je od 28. augusta 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti tvorí 15 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
MOST-ART, spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 824 313
DIČ
2022436735
Dátum vzniku
28. augusta 2007
Sídlo
Hlavná 22, 082 21 Veľký Šariš
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 19022/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MOST-ART zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 15 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi- maloobchod v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti- veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti

  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien

  • Sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Kopírovacie služby

Zobraziť všetkých 15 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi- maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti- veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  • Sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Kopírovacie služby
  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti
  • Inžinierska činnosť v stavebníctve (okrem vybraných činností vo výstavbe)
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • Kresličské a konštruktérske práce
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Automatizované spracovanie dát
  • Grafické práce na počítači
  • Fotografické služby
  • Projektovanie konštrukcií inžinierskych stavieb

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MOST-ART, spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Hlavná 22, 082 21 Veľký Šariš.

Čím sa MOST-ART, spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť).

Aké je IČO – MOST-ART, spol. s r.o.?

IČO je 36 824 313, DIČ 2022436735.

Kedy vznikla MOST-ART, spol. s r.o.?

Vznik: 28. augusta 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hlavná 22 082 21 Veľký Šariš

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MOST-ART, spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese most-art.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.